Grindys - grindų, terasų lentos

Lietuviškai
English

Pjautnė mediena, dailylentės ir kiti medienos gaminiai
SOLVAT
+370 655 04885
+370 682 67252
     🗸Grindinės lentos - puikus pasirinkimas renkantis grindų dangą !  UAB "SOLVAT" parduodamos grindys įprastai gaminamos iš šiaurinės eglės bei pušies. Tai sąlyginai pigi, kokybiška, tanki mediena, galinti užtikrinti klojamų grindų tvirtumą, ilgaamžiškumą bei tinkamą išvaizdą.  Grindų lentos yra džiovintos iki 8-12 % drėgnumo (tai labai svarbu, kad neatsirastų tarpeliai). Vidinėje grindų lentos pusėje yra išdrožos, kurių paskirtis - maksimaliai neleisti lentai deformuotis. Priklausomai nuo paviršių eksploatacijos intensyvumo, grindų pagrindo konstrukcijos, grindų lentos storis standartiškai būna apie 20, 26 - 29 ar 35 - 36 milimetrai. Dėl pernelyg didelio pločio, patalpų temperatūros bei drėgmės pokyčių, lentos gali pradėti deformuotis (gaubtis). Mūsų manymu optimaliausias lentos plotis turėtų svyruoti tarp 100 - 150 milimetrų.

              Svarbiausia taisyklė prieš tvirtinimą yra ta, kad grindines lentas reikia palaikyti 4-5 paras toje patalpoje, kurioje jos bus tvirtinamos. Taip susivienodins santykinė grindinių lentų drėgmė su patalpos santykine drėgme.

        
🗸Įrenginėjant lauko terasas ir siekiant jos ilgaamžiškumo, rekomenduojame šiek tiek brangesnę, o tuo pačiu ir tvirtesnę maumedžio medieną. Tai įpatinga medžio rūšis, turinti labai daug sakų ir dėl to pasižyminti aukštu atsparumu mechaniniam bei atmosferos poveikiui. Pasirinkus terasines lentas iš maumedžio, derėtų atkreipti dėmesį į medžiagas, naudojamas medienos paviršiams apdirbti. Dėl savo tankio ir didelio sakų kiekio, daugelį skysčių maumedis tiesiog atstumia. Dėl šios priežasties, suteikti papildomus atspalvius maumedžio lentoms yra pakankamai sudėtinga. Eksploatuojant maumedžio terasines lentas, būtina nepamiršti, kad maumedžio lentos "vaikšto" ( traukiasi ar plečiasi) gana ilgai ir įrenginėjant terasines grindis būtina palikti tarpelius.
Esant galimybei šias lentas galime gaminti ir pagal Jūsų pageidavimus. Šie medienos gaminiai gaminami iš šiaurinės medienos. Standartinius  matmenis ir preliminarias kainas rasite Medienos gaminių specifikacijoje.
Facebook
 
Google+
Kviečiame bendradarbiauti !
+370 655 04885 ,  pardavimai@solvat.lt
Vingio g. 6 - 46, Alytus, LT63214
2012 - 2017, UAB “SOLVAT”
www.solvat.lt   www.amediena.lt