Lauko dailylentė - dailylentės lauko apdailai

     🗸Lauko dailylenčių storis įprastai prasideda nuo 19mm. Kad užtikrinti šių dailylenčių atsparumą deformacijoms, reikalinga išlaikyti tinkamą santykį tarp lentelės storio ir pageidaujamo pločio. Taigi priklausomai nuo storio, šio medienos gaminio plotis dažniausiai yra 95 - 195mm. Standartinis ilgis - 6 metrai.  Išoriniai pastato apdailai pastaruoju metu vis plačiau naudojamos dailylentės su šiurkščiu (šiauštu) paviršiumi. Jos gali būti naudojamos tiek horizontaliam, tiek vertikaliam kalimui (profiliai LE ir LES). Siekiant pagerinti šio medienos gaminio atsparumą išoriniams poveikiams, dailylentės lauko apdailai obliuojamos su puse špunto. Techniškai dailylentės su pilnu špuntu jungiasi geriau, tačiau išorėje į tarpus patekus drėgmei, mediena gali pradėti plėstis ir deformuoti konstrukciją. Fasadinė (lauko) dailylentė turi būti dažoma impregnantais, saugančiais medieną nuo drėgmės poveikio ir užkertančiais kelią pelėsio veisimuisi.
              Medinių lauko dailylenčių gamybai naudojame  šėrdinę šiaurinės eglės ir pušies medieną. Tokiu būdu išlaikomas kietumas, tvirtumas bei mažėja šakų iškritimo galimybės.
Lauko dailylentė LV ir LVS
Profilis LV
LV - lygus paviršius; LVS - šiurkštus paviršius.

Lauko dailylentė LP

Profilis LP
LP - lygus paviršius.

Lauko dailylentė LN ir LNS

Profilis LN
LN - lygus paviršius; LNS - šiurkštus paviršius.

Dailylentė LR

Profilis LR
LR - vienas paviršius gali būti gaminamas šiurkštus.

Lauko dailylentė LE ir LES

Profilis LE
LE - lygus paviršius; LES - šiurkštus paviršius.

Dailylentė LL

Profilis LL
LL - vienas paviršius gali būti gaminamas šiurkštus.
Esant galimybei dailylentes galime gaminti ir pagal Jūsų pageidavimus. Dailylentės gaminamos iš šiaurinės medienos. Standartinius lauko dailylenčių matmenis ir preliminarias kainas rasite Medienos gaminių specifikacijoje.
Lietuviškai
English

Pjautnė mediena, dailylentės ir kiti medienos gaminiai
SOLVAT
+370 655 04885
+370 682 67252
Facebook
 
Google+
Kviečiame bendradarbiauti !
+370 655 04885 ,  pardavimai@solvat.lt
Vingio g. 6 - 46, Alytus, LT63214
2012 - 2017, UAB “SOLVAT”
www.solvat.lt   www.amediena.lt