Vidaus dailylentė - dailylentės vidaus apdailai

Lietuviškai
English

Pjautnė mediena, dailylentės ir kiti medienos gaminiai
SOLVAT
+370 655 04885
+370 682 67252
    🗸Vidaus dailylentės dažniausiai gaminamos nuo 12mm iki 18mm storio. Plotis, priklausomai nuo storio, svyruoja tarp 95 - 175mm. Standartinis ilgis 3 ir 6 metrai. Renkantis kokybiškas  dailylentes vidaus apdailai svarbu atkreipti dėmesį į vidinėje dailylentės pusėje esančias išdrožas. Jų paskirtis - maksimaliai neleisti lentelei deformuotis. Vidaus apdailai naudojamų dailylenčių drėgmė turi būti ne didesnė kaip 16 %. Šildomose patalpose gali būti ir 8-10%. Būtina pažymėti, kad prieš pradedant darbus, dailylentes reigalinga išpakuoti ir leisti joms “aklimatizuotis“ t.y. leisti prisitaikyti prie patalpos drėgmės ir temperatūros. Tokiu būdu pavyks maksimaliai išvengti jau pritvirtintos dailylentės skilimo. Šios dailylentės gali būti montuojamos tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Vidaus dailylentė VV ir VVS

Profilis VV
VV - lygus paviršius; VVS - šiurkštus paviršius.

Vidaus dailylentė VU ir VUS

Profilis VU
VU - lygus paviršius; VUS - šiurkštus paviršius.

Vidaus dailylentė VLG

Profilis VLG
VLG - lygus paviršius
Esant galimybei dailylentes galime gaminti ir pagal Jūsų pageidavimus. Dailylentės gaminamos iš šiaurinės medienos. Standartinius vidaus dailylenčių matmenis ir preliminarias kainas rasite Medienos gaminių specifikacijoje.

Medinės dailylentės vidaus apdailai - pats natūraliausias gamtos produktas, vertinamas dėl universalumo, praktiškumo ir be abejonės - ekologiškumo. Šis medienos gaminys pasižymi nedideliu svoriu, greitai ir patogiai montuojamas netgi neturint specialaus pasirengimo. Renkantis vidaus dailylentes derėtų atkreipti dėmesį į patalpos paskirtį. Intensyviai naudojamose patalpose, ypač sienų apdailai, rekomenduotina rinktis šiek tiek storesnius ( 16-18mm ) medienos gaminius. Tokiu būdu galima įrenginėti ir „ retesnį “ karkasą dailylenčių tvirtinimui.
Medinių vidaus dailylenčių privalumai:
- Ekologiška medžiaga;
- Nepakeičiamas medienos gaminys pirčių, saunų apdailai;
- Lengvas bei greitas montavimas;
- Plačios panaudojimo galimybės;
- Nereikalauja specialaus sienų ar lubų paviršiaus paruošimo. Pakanka tik nesudėtingo tašelių karkaso;
- Natūraliai reguliuoja patalpų drėgmę, sudaromas optimalus mikroklimatas;
- Medinės dailylentės pakankamai atsparios mechaniniams poveikiams. Esant poreikiui gana lengvai valomos arba restauruojamos.

Medinės vidaus dailylentės - pasvertas bei racionalus pasirinkimas !
Facebook
 
Google+
Kviečiame bendradarbiauti !
+370 655 04885 ,  pardavimai@solvat.lt
Vingio g. 6 - 46, Alytus, LT63214
2012 - 2017, UAB “SOLVAT”
www.solvat.lt   www.amediena.lt