Kokybiškos vidaus dailylentės apdailai. Profilių, matmenų pasirinkimas.

Vidaus dailylentės  dažniausiai gaminamos nuo 12mm iki 18mm storio. Plotis, priklausomai nuo storio, svyruoja tarp 95 - 175mm. Standartinis ilgis 3 ir 6 metrai. Renkantis dailylentes vidaus apdailai svarbu atkreipti dėmesį į vidinėje kokybiškos dailylentės pusėje esančias išdrožas. Jų paskirtis – maksimaliai neleisti lentelei deformuotis. Vidaus apdailai naudojamų dailylenčių drėgmė turi būti ne didesnė kaip 12-14 %. Šildomose patalpose gali būti ir 8-10%. Būtina pažymėti, kad prieš pradedant darbus, dailylentes reigalinga išpakuoti ir leisti joms “aklimatizuotis“ t.y. leisti prisitaikyti prie patalpos drėgmės ir temperatūros. Tokiu būdu pavyks maksimaliai išvengti jau pritvirtinto medienos gaminio skilimo. Šios dailylentės gali būti montuojamos tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Standartiniai dailylenčių profiliai.

Vidaus dailylentė VV

medinės vidaus dailylentės
Mediena - šiaurinė eglė, pušis.
Drėgmė - ~12 %. Kokybė A-B, C.

Vidaus dailylentės VU

vidinė dailylentė
Mediena - šiaurinė eglė, pušis.
Drėgmė - ~12 %. Kokybė A-B, C.

Vidaus dailylentė VLG

dailylentė luboms
Mediena - šiaurinė eglė, pušis.
Drėgmė - ~12 %. Kokybė A-B, C.
Dažniausiai naudojama patalpos lubų apdailai.

Medinės vidaus dailylentės pasvertas bei racionalus pasirinkimas !

Mediena – pats natūraliausias gamtos produktas, vertinamas dėl universalumo, praktiškumo ir be abejonės – ekologiškumo. Šis medienos gaminys pasižymi nedideliu svoriu, greitai ir patogiai montuojamas netgi neturint specialaus pasirengimo. Renkantis vidaus dailylentes derėtų atkreipti dėmesį į patalpos paskirtį. Intensyviai naudojamose patalpose, ypač sienų apdailai, rekomenduotina rinktis šiek tiek storesnius ( 16-18mm ) medienos gaminius. Tokiu būdu galima įrenginėti ir „ retesnį “ karkasą dailylenčių tvirtinimui.
Medinių vidaus dailylenčių privalumai:
- ekologiška medžiaga;
- nepakeičiamas medienos gaminys pirčių, saunų apdailai;
- lengvas bei greitas montavimas;
- plačios panaudojimo galimybės;
- nereikalauja specialaus sienų ar lubų paviršiaus paruošimo. Pakanka tik nesudėtingo tašelių karkaso;
- natūraliai reguliuoja patalpų drėgmę, sudaromas optimalus mikroklimatas;
- medinės dailylentės pakankamai atsparios mechaniniams poveikiams. Esant poreikiui gana lengvai valomos arba restauruojamos.
Šių dailylenčių profilių ir matmenų pasirinkimas yra platus. Siekiant užtikrinti aukštesnę gaminių kokybę ir geresnę išeigą, gamyboje naudojama šiaurinė mediena . Standartinius vidaus dailylenčių matmenis ir preliminarias kainas rasite Medienos gaminių specifikacijoje.
UAB Solvat medienaUAB Solvat kontaktinė informacija