Grindų lentos

UAB "SOLVAT" parduodamos medinės grindinės lentos įprastai gaminamos iš šiaurinės eglės arba pušies. Tai sąlyginai pigi, kokybiška, tanki mediena, galinti užtikrinti klojamų grindų tvirtumą, ilgaamžiškumą bei tinkamą išvaizdą.  Grindinės lentos vidaus patalpoms yra džiovintos iki 10-12 % drėgnumo (tai labai svarbu, kad neatsirastų tarpeliai). Vidinėje grindų lentos pusėje yra išdrožos, kurių paskirtis – maksimaliai neleisti lentai deformuotis. Priklausomai nuo paviršių eksploatacijos intensyvumo bei grindų pagrindo konstrukcijos, grindų lentos storis standartiškai būna apie 20, 26 - 29 ar 35 - 36 milimetrai. Dėl pernelyg didelio pločio, patalpų temperatūros bei drėgmės pokyčių, lentos gali pradėti deformuotis (gaubtis). Specialistų teigimu optimaliausias lentos plotis turėtų svyruoti tarp 100 - 150 milimetrų.

Medin

ės grindų lentos – kaina ir specifikacija


Mediena - eglė, pušis. Kokybė - AB. Medienos drėgmė - 10-12%.

Grind

ų lentos


lentos grindims

Profilis GR. Mediena - pušis.

ProfilisStoris, mmPlotis, mm
bendras / dengiamas
Ilgis, mmMedienos
rūšis
KokybėKaina, Eur su PVM už 1m²
GR28120 / 1124200PušisAB Premium27.00
GR30115 / 1094000PušisAB-

Grind

ų lent

os

su grioveliu


medinės grindys

Profilis GRA. Mediena - pušis arba eglė. Prekė gali būti tiekima tik pagal išankstinius užsakymus.

ProfilisStoris, mmPlotis, mm
bendras / dengiamas
Ilgis, mmMedienos
rūšis
KokybėKaina, Eur su PVM už 1m²
GRA27120, 145 / 112, 1373000 - 6000Eglė, pušisAB-
GRA35120, 145 / 112, 1373000 - 6000Eglė, pušisAB-

Medin

ės grindų lentos – kaina, medienos pasirinkimas, montavimas


Populiariausia mediena grindims - eglė ir pušis. Be abejo visapusiškai patvaresnės bus grindinės lentos iš kietmedžio ąžuolo, uosio, beržo ar kitų medžio rūšių. Skirtingos yra ir medienos tekstūros bei natūralūs atspalviai.

Medinių grindų kaina gali pastebimai skirtis priklausomai nuo medienos rūšies. Kiekviena iš jų turės savo privalumų ir trūkumų, o pasirinkimas priklausys nuo galimo biudžeto, norimos išvaizdos ir pačios paskirties. Medinės grindų lentos gali būti brangesnės nei vinilinė ar laminato grindų danga. Tuo pačiu medinės grindys turės ir visa eilę privalumų.

  • Tinkamai pasirinktos, sumontuotos bei prižiūrimos medinės grindys bus ilgaamžiškos. Šlifuojant, beicuojant ir lakuojant medieną galima atnaujinti ir papildomai suteikti naujas spalvas.
  • Medinės grindų lentos pasižymi natūraliomis šiluminės izoliacijos savybėmis, todėl visuomet suteiks komforto ir jaukumo pojūtį ypač šaltuoju metų laiku.
  • Mediena padeda reguliuoti oro drėgmę patalpoje, sugerdama drėgmę esant jos pertekliui ir išlaisvindama ją, kai oras yra sausas. Taigi grindų lentos iš medžio padeda reguliuoti patalpos oro klimatą. Be to mediena yra  atsinaujinanti žaliava, todėl medinės grindų lentos yra ekologiškas pasirinkimas.

Gal būt pagrindinis tokių medinių grindų trūkumas būtų tai, kad jos reikalaus reguliarios priežiūros. Medinės grindys bus mažiau atsparios tokiems pažeidimams kaip smūgiai, įbrėžimai ar įdrėskimai.

Svarbiausia taisyklė prieš tvirtinimą yra ta, kad grindines lentas reikia palaikyti 4-5 paras toje patalpoje, kurioje jos bus tvirtinamos. Taip susivienodins šių medienos gaminių ir patalpos santykinė drėgmė. Montuojant grindis svarbu atsižvelgti ir į jų karkasą, kurį visuomet patogiau įrenginėti naudojant kalibruotą medieną. Kalibruota mediena pasižymi matmenų tikslumu ir tai palengvins karkaso paviršiaus išlyginimo darbus bei medinių grindų montavimą.