Sukaupus ilgametę patirtį dirbant su medienos gaminiais bei siekiant užsibrėžtų tikslų 2012 metų pradžioje įsteigta UAB „SOLVAT“. Bendrovės būstinė Alytaus mieste.

Pagrindinė UAB “SOLVAT” veikla – didmeninė, mažmeninė prekyba medienos ruošiniais bei medienos gaminiais Lietuvoje ir užsienio rinkose. Medienos ruošiniai (džiovinta dvigubo pjovimo mediena) ir visa eilė gilaus apdirbimo medienos gaminių (įvairios dailylentės, grindų bei terasų lentos, konstrukcinė mediena) dėl išskirtinės medžio struktūros ir kokybės, pagrinde importuojami iš šiaurinių Europos regionų – Suomija, Švedija, Estija.

Pradėjus bendrovės veiklą Alytuje, tais pačiais, 2012 metais, buvo įsteigtas UAB "SOLVAT" padalinys ir sandėlis – parduotuvė Vilniuje. Plėsdami mažmeninės prekybos apimtis Alytuje, 2016 metais persikėlėme į naujas, didesnes patalpas, kurios randasi adresu: Santaikos g. 26D. Čia mus rasite ir dabar.

Mediena Alytus
Medienos gaminiai Alytus

Aukštos kokyb

ė

s medienos gaminiai už konkurencing

ą kainą


Vienas iš pagrindinių UAB “SOLVAT” tikslų buvo surasti bei atsirinkti patikimus verslo partnerius, galinčius užtikrinti savalaikį kokybiškų medienos gaminių tiekimą ir pateikti klientams tik aukštos  kokybės medienos produkciją už prieinamą ir pakankamai konkurencingą kainą.

Sukaupta ilgalaikė patirtis rodo, kad kokybiškos prekės tiesiog negali būtų itin pigios. Mūsų tikslas – išlaikyti UAB “SOLVAT” kaip patikimos ir pakankamai kokybiškos produkcijos pardavėjo vardą.

Vadovaujantis šiuo principu, mes niekuomet neieškome pigiausių sprendimų ir ypač įvairių medienos gaminių gausos. Atsižvelgiant į Lietuvos regionų ypatumus, mes savo klientams siūlome tik laiko patikrintų medienos gaminių tiekėjų produkciją.

Mes esame juridinis asmuo, todėl santykius visuomet stengiamės išlaikyti dalykiškus, objektyvius ir pagrįstus lanksčiausiais sprendimais Jums.

Tikimės dalykiško bei produktyvaus bendradarbiavimo !