Kaina

Įvairių dailylenčių, kaip ir kitų medienos gaminių, kaina yra skirtinga. Ji priklauso nuo medienos rūšies, gaminio paskirties, jo storio, apdirbimo būdo, kokybės bei kitų faktorių. Vertindami turimą patirtį, pastoviai analizuodami klientų poreikį medienos gaminių specifikai atskiruose regionuose ir siekdami būti "patraukliais" rinkoje, visuomet ieškome optimaliausio medienos produkcijos kokybės, matmenų bei kainos santykio. Tokiu būdu dažnai sandėliuose palaikome kuo platesnį dailylenčių asortimentą.

Medienos gamini

ų poreikio ir kainos skaičiuoklė


Naudojantis žemiau pateikta skaičiuokle galima persiskačiuoti medienos gaminių kainas bei susiskaičiuoti dailylenčių poreikį pagal atskirus matavimo vienetus, sužinoti bendrą mokėtiną sumą ar preliminarų galimo krovinio svorį.

Atkreipiame dėmesį, kad tiek dailylenčių, tiek kitų medienos gaminių matmenys nurodomi milimetrais. Būtina įvesti lentelės storį, plotį, ilgį bei pasirinkti atitinkamus mato vienetus. Visus šiuos duomenis galima rasti produkcijos kataloge pasirenkant reikalingus gaminius - vidaus dailylentės, lauko dailylentės ar kitą aktualią medienos gaminių grupę.

Medienos gaminio matmenys

Storis, mmBendras plotis, mmDengiamas plotis, mmIlgis, mm

Kaina pagal pasirinktą mato vienetą

m2
kvadratiniai metrai
m3
kūbiniai metrai
m'
bėginiai metrai

Vienokaina, Eur

Pasirinkti mato vienetus medienos gaminių kiekių skaičiavimui

- m2 (bendras plotas)
- m2 (naudingas plotas)
- m' (bėginiai metrai)
- m3 (kūbiniai metrai)
- vienetai

Reikalingas medienos kiekis

Skaičiuotina kaina pagal atskirus matavimo vienetus

Vnt.
vieneto kaina
B_m2
kvadratinio metro kaina
(bendras plotas)
N_m2
kvadratinio metro kaina
(dengiamas plotas)
m3
kūbinio metro kaina
m'
bėginio metro kaina

Medienos gaminių kiekiai pagal atskirus matavimo vienetus

Vnt.B_m2N_m2m3m'

Perskaičiuoti kiekiai įvertinus medienos gaminio ilgį

Vnt.B_m2N_m2m3m'

Mokėtina suma, Eur

Skaičiuotinas svoris (eglė, pušis), kg

medienos drėgmė iki 16 %

Papildoma informacija


Informacija apie medienos gaminius, jų specifikacijas bei kainas pateikiama atitinkamuose produkcijos kataloguose. Detalesnę informaciją apie turimus ar artimiausiu metu gautinus jų kiekius visuomet suteiks bendrovės UAB "SOLVAT" darbuotojai.

Taip pat informuojame, kad UAB „SOLVAT tinklalapyje yra skelbiamos trumpalaikės akcijos arba akcijos ribotam produkcijos kiekiui, kurios pagal galimybes periodiškai atnaujinamos. Papildomai nuolaidos gali būti taikomos ir pastoviems klientams ar įsigyjant didesnius medienos produkcijos kiekius (didmeninė kaina). Su ženkliomis nuolaidomis parduodami nestandartiniai ar neatitinkantys nustatytų kokybės reikalavimų medienos gaminiai bei gaminiai su transportavimo defektais.