Dėl bendrovės veiklos karantino metu

Pranešame, kad UAB "SOLVAT" darbas ir prekių judėjimas nesustoja. Užsakymai priimami ir prekės gali būti pristatomos kaip ir anksčiau.

Dėl Jūsų ir mūsų saugumo prekes galima užsakyti telefonu arba elektroniniu paštu. Dailylenčių bei kitų medienos gaminių specifikacijas rekomenduojame pasitikslinti telefonu. Esant poreikiui išsiųsime fotonuotraukas. Atsižvelgiant į galimybes užsakytus medienos gaminius  pristatysime Jūsų nurodytu adresu arba organizuosime saugų (bekontaktį) prekių atsiėmimą iš sandėlio Alytuje. Prekės išduodamos po išankstinio apmokėjimo. Dėl abipusio saugumo klientai į sandėlio ir ofiso patalpas nebus įleidžiami. Tikimės Jūsų supratingumo ir būkime sveiki !

Dailylenčių bei kitų medienos gaminių kaina ir specifikacija

Įvairių dailylenčių, kaip ir kitų medienos gaminių, kaina yra skirtinga. Ji priklauso nuo medienos rūšies, gaminio paskirties, jo storio, apdirbimo būdo, kokybės bei kitų faktorių. Vertindami turimą patirtį, pastoviai analizuodami klientų poreikį medienos gaminių specifikai atskiruose regionuose ir siekdami būti "patraukliais" rinkoje, visuomet ieškome optimaliausio medienos produkcijos kokybės, matmenų bei kainos santykio. Tokiu būdu dažnai sandėliuose palaikome platesnį dailylenčių asortimentą ir norime atkreipti dėmesį, kad žemiau pateikiama medienos gaminių specifikacija ir kaina yra preliminari.

Dailylenčių kaina ir specifikacija

Detalią informaciją apie sandėlyje esančią produkciją, jos kainas ar turimus kiekius visuomet suteiks bendrovės UAB "SOLVAT" darbuotojai.

Taip pat informuojame, kad UAB „SOLVAT“ tinklalapyje yra skelbiamos trumpalaikės akcijos arba akcijos ribotam produkcijos kiekiui, kurios periodiškai atnaujinamos. Papildomai nuolaidos gali būti taikomos ir pastoviems klientams ar įsigyjant didesnius medienos produkcijos kiekius (didmeninė kaina). Su ženkliomis nuolaidomis parduodami nestandartiniai ar neatitinkantys nustatytų kokybės reikalavimų medienos gaminiai bei gaminiai su transportavimo defektais.

UAB Solvat medienaUAB Solvat kontaktinė informacija