Lietuviškai
English
+370 655 04885
+370 682 67252
SOLVAT
Pjautinė mediena, dailylentės ir kiti medienos gaminiai

Pjautinė (dvigubo pjovimo) mediena statybai, baldams, dailylentėms

Šaltas žemyninis klimatas su vyraujančiu šiaurinių krypčių vėju sukuria ypatingas gamtines sąlygas miškų masyvo vystymuisi šiauriniuose Rusijos regionuose. Atšiauriomis sąlygomis medis auga lėčiau ir tokiu būdu turi daugiau rievių. Visa tai labai stipriai įtakoja puikias šiaurinės medienos fizines - mechanines savybes:
- didelį tankį (apie 20% didesnis negu medžio, augančio palankesnėmis klimatinėmis sąlygomis);
- sąlyginai aukštesnes stiprumo savybes;
- mažą sausų (negyvų) šakų skaičių;
- smulkiasluoksniškumą (tankios rievės liudija trumpą metinės vegetacijos laikotarpį);
- šaltu periodu ruošta medienos žaliava nemėlynuoja,turi aukštesnį atsparumą puvimo procesams ar grybelio poveikiui;
- mažesnį medienos ruošinių trūkinėjimą džiovinimo proceso metu;
- lengvesnį mechaninį apdirbimą;
- atsparumą aplinkos poveikiui - drėgmei, temperatūriniams svyravimams;
- ilgaamžiškumą (dėl trumpo vegetacinio periodo medienos struktūra yra vientisesnė ir sakai tekėdami siaurais kanalais sukuria idealią medienos apsaugą).

Apibendrinant galima daryti išvadą: šiaurinė mediena mažiau „vaikšto“, geriau ir ilgiau ant medienos paviršiaus laikosi dažai, mediena yra atsparesnė puviniui, pelėsiui ir įvairiems medienos kenkėjams. Be abejo ši mediena visuomet turės ir geresnę prekinę išvaizdą!

UAB "SOLVAT" importuojama mediena - eglė, pušis, maumedis pjaunama diskiniais pjūklais. Mediena gali būti džiovinta arba natūralios drėgmės. Pjovimo matmenys, užlaidos nuodžiūviui, leistinos pjovimo nuokrypos atitinka GOST 5306-83, GOST 6782.1-75 ir GOST 24454-80 standartų reikalavimus.

Šiaurinė mediena

Pjautinė mediena

Mediena
Ši pjautinė mediena tiekiama iš Vologdos, Kirovo, Irkutsko, Karelijos bei Komi respublikų regionų pagal išankstinius užsakymus. Standartiniai matmenys ir preliminari kaina pateikti Medienos gaminių specifikacijoje. Taip pat turime galimybes tiekti aukštos kokybės maumedžio ir beržo ruošinius.